Par mums

SIA “EKOTEH BŪVE” ir spēcīgs būvniecības uzņēmums, kas Latvijas tirgū darbojas kopš 2008. gada.

Pateicoties ievērojamai pieredzei, kas uzkrāta dzīvojamo un industriālo projektu būvniecībā, nodrošināsim Jūs ar visaptverošu projekta būvniecības ciklu un uzņemsimies pilnu atbildību par uzticēto objektu.

Īstenojam dažādu mērogu un apjomu projektus – projektējam un būvējam biroju un daudzdzīvokļu ēkas, industriālos objektus, loģistikas parkus un tirdzniecības centrus, veicam ēku renovācijas un siltināšanas darbus, ka arī esam vieni no pionieriem sarežģīto stikloto siltumnīcu projektu būvniecībā.

Savā darbā izmantojam mūsdienīgus ilgtspējīgus materiālus un inovatīvus būvniecības un vadības risinājumus. Esam 60+ profesionālu, godīgu inženieru un celtnieku komandu, kas spēj realizēt Jūsu uzvēlētās būvniecības ieceres teicamā kvalitātē un spējot atrisināt jebkādas nestandarta situācijas būvniecības procesā. 

SIA “EKOTEH BŪVE” ir spēcīgs būvniecības uzņēmums, kas Latvijas tirgū darbojas kopš 2008. gada.

Pateicoties ievērojamai pieredzei, kas uzkrāta dzīvojamo un industriālo projektu būvniecībā, nodrošināsim Jūs ar visaptverošu projekta būvniecības ciklu un uzņemsimies pilnu atbildību par uzticēto objektu.

Īstenojam dažādu mērogu un apjomu projektus – projektējam un būvējam biroju un daudzdzīvokļu ēkas, industriālos objektus, loģistikas parkus un tirdzniecības centrus, veicam ēku renovācijas un siltināšanas darbus, ka arī esam vieni no pionieriem sarežģīto stikloto siltumnīcu projektu būvniecībā.

Savā darbā izmantojam mūsdienīgus ilgtspējīgus materiālus un inovatīvus būvniecības un vadības risinājumus. Esam 60+ profesionālu, godīgu inženieru un celtnieku komandu, kas spēj realizēt Jūsu uzvēlētās būvniecības ieceres teicamā kvalitātē un spējot atrisināt jebkādas nestandarta situācijas būvniecības procesā. 

SIA “EKOTEH BŪVE”ir viens no Latvijas Energoefektivitātes asociācijas dibinātājiem. Asociācijas mērķis ir apvienot energoefektivitātes un enerģētikas jomā strādājošos uzņēmumus un sekmēt to tiesību un likumisko interešu ievērošanu, kā arī iesaistīt sabiedrību energoefektivitātes jautājumos un veicināt izpratni. LATEA ir uzņēmuma kvalitātes un uzticamības simbols.

Misija


“SIA “EKOTEH BŪVE” ir uzņēmums ar milzīgu pieredzi būvniecības jomā, sākot ar maziem ēku siltināšanas darbiem līdz sarežģītiem daudzstāvu dzīvojamo ēku un industriālo projektu būvobjektiem.

Uzņemoties pilnu atbildību par savu darbu, mūsu pamatprincips ir godīga un konstruktīva sadarbība ar klientiem, izprotot viņu vajadzības un piedāvājot vispiemērotākos būvniecības un individuālus konstrukciju risinājumus. Mēs strādājam, lai veidotu klientu dzīvi labāku, radītu skaistāku, funkcionālāku un drošāku vidi nākotnei un sniegtu pozitīvu ieguldījumu sabiedrības un būvniecības attīstībā.

Vīzija


Balstoties uz mūsu pamatvērtībām – profesionāliem un motivētiem darbiniekiem, kā arī uzticamiem klientiem un sadarbības partneriem –, esam izvirzījuši mērķi kļūt par vienu no spēcīgākajiem savas specialitātes būvniecības uzņēmumiem Latvijā.